Marcus Vold
Mann, 37 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Tar seg god tid til meg som pasient. Synes jeg får den hjelpen jeg trenger og blir fulgt opp. Han er klar på at pasient er i fokus og sier jeg ikke må nøle med å kontakte han om det er noe. Dette er betryggende. Også de øvrige på kontoret er hyggelige og imøtekommende når det gjelder forespørsler om time eller resepter.
Dr. Vold er et medmenneske med et godt hjerte. Dyktig i faget er han også. Er lyttende og spørrende for å finne ut hvordan han kan hjelpe til på best mulig måte. I tidligere krisesituasjoner har han tatt seg tid til å hjelpe meg. Å til tross for jeg har fått akuttime på 10-15 min, blir jeg aldri kastet på dør dersom vi overskrider tiden.
Jeg føler meg så ivaretatt og trygg på denne legen!
Utrolig vanskelig lege. Forlanger at man bestiller time for den minste ting. Noe så enkelt som å få en resept på noe man har brukt i årevis kan bli et problem, viss man ikke bestiller time.
Har en klar oventil og ned holdning ovenfor pasienten. Lytter overhodet ikke på pasienten.
Denne legen har helt klart valgt feil yrke, med tanke på passende personlighet og utøvende kunnskap.
Har aldri følt meg så lite tatt vare på som da jeg hadde han som lege. Han satt seg ikke inn i mine problemer og virket som at han egentlig bare ville bli ferdig å komme til neste. Jeg har en kronisk sykdom som jeg fikk diagnosert like før jeg byttet til han. Han har aldri orket å sette seg inn i hva den går ut på og hvordan den sykdommen påvirker resten av meg. Hadde jeg kroniske smerter fikk jeg beskjed om å gå en tur så ville det bli mye bedre.
Viser ingen forståelse for mine problemer.
Der igjen, vil du bare ha noen som sjekker om du er forkjølet og du kan få time hos på kort varsel så tror jeg han kan passe for deg!
Har han som min fastlege og hatt han i nesten 2år, han handler raskt med å finne løsninger og sikrer at jeg får kort ventetid om jeg må annen plass, f.eks gynekolog, huslege o.l.
Han gir seg aldri før han har funnet ut problemet og om han ikne får det til sender han meg raskt videre så jeg blir kvitt problemer.
Flink til å informere hva diverse medisiner gjør og er og slikt og er en betryggende person!
Anbefales!
Vis flere...