Frode Kristiansen
Mann, 63 år
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Han vil du skal komme for sjekk selv ved den minste ting! Han sier ofte "Vi må sjekke for sikkerhets skyld" og han henviser videre med en gang når det er noe han er usikker på...du blir aldri sendt hjem med en pakke paracet og beskjed om at detta går over av seg selv!
Det virker som om han evner godt å sette seg inn i andres situasjon ig er forståelsesfull!
Jeg er veldig fornøyd med denne legen. Jeg føler han tar det jeg kommer med seriøst, han henviser meg videre om det er noe han er usikker på eller om det er noe han vil være helt sikker på. Faglig er han veldig dyktog, å jeg har tillitt til hans vurderinger.
Seriøs, lytter, tar seg tid. Er interessert i å hjelpe
Kristiansen er en dyktig lege, som lytter etter hva pasientene(ihvertfall meg) har å si, ser mer på pasientene enn pcen(kontra mange andre), og som følger opp det andre instanser gjør/ikke gjør for pasienten. Han både purrer og eventuelt henviser til andre instanser for å få jobben gjort. Alt i alt, veldig fornøyd med å ha han som fastlege.
En lyttende og veldig bra lege, og sender en videre vis det er noe han er usikker på ...