Carl Fredrik Dalaker

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 54 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2003)

Ledige plasser

0 av 1450
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

19 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Carl Fredrik Dalaker er en av 274 fastleger i Bergen

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(60)
60 vurderinger
Tilgjengelighet
(39)
39 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(43)
43 vurderinger
Service
(40)
40 vurderinger

Siste vurderinger av Carl Fredrik Dalaker

Flink vikarlege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hade vikarlegen hatt egen lista, hade jag skiftat till han. Carl Fredrik är en Flink lege ellers, bara ikke tillstede, synd.

Ikke noe å juble over akkurat..

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har bodd i Bergen i 4 år og aldri møtt min fastlege, flere besøk til tross. "Spøkelseslege" indeed.. Vikarene gjør en OK jobb, men jeg vil ha en lege som kjenner meg personlig og det får jeg ikke hos Cort Piil

Verste

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har hatt Dalaker som lege i 4 år og har møtt han 1 gang. Han har veldig mange vikarer og man vet ikke hvem man skal til. Hadde sterk hodepine og gikk til Dalaker, løsningen jeg fikk fra han var å gå ned i vekt siden jeg var overvektig. Ingen undersøkelser. Det å få time er rene heksejakten. Et enkelt råd, styr unna.

Truffet ham én gang

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har lenge vurdert å bytte fastlege, men etter å ha lest de andre vurderingene er jeg blitt sikker i min sak. Har truffet Dalaker én gang av dem fem-seks gangene jeg har vært på Cort Piil, alltid en ny vikar med dårlig tid, så jeg føler at jeg egentlig ikke har noen fastlege. På meg virket han grei nok, men håper han skjønner at han ikke kan være fastlege for så mange.

Spøkelseslegen

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Tittelen sier vel det meste. Har hatt Dalaker som fastlege i snart 3 år, men har ennå ikke sett snurten av fyren. Fins han? Har imidlertid fått vikarer, deriblant Wonder Calvin Sekgopa, som har vært OK. Men hele poenget med å ha fastlege er jo at en skal ha et godt og stabilt forhold, der legen etterhvert kjenner dine problemer og medisinske behov. Intet av det hos Cort Piil legesenter.

Når det gjelder Cort Piil legesenter, så skal jeg derfor ALDRI bruke dem mer. De er også plent umulige å nå på telefon, og det tar lang tid å få svar på epost/sms også. Null service, og veldig liten vilje til å ta i mot kritikk hva gjelder kundeservice.

Vis flere...