Rigmor Myran

Allmennlegespesialist, fastlege og nevrokirurg
Kvinne, 62 år

Spesialisering

  • Allmennmedisin
  • Nevrokirurgi

Godkjenning

Autorisasjon (1995)

Ledige plasser

10 av 1200
Bytt fastlege

Bytte til Rigmor Myran?

Bytte av fastlege gjøres på helsenorge.no. Klikk på knappen under for å gå til Rigmor Myran's oppføring der.

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Leangen Legesenter Telefonnummer 73 51 77 13 73 51 77 ...
Haakon VIIs gate 27 7041 Trondheim
Rigmor Myran er en av 208 fastleger i Trondheim

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(95)
95 vurderinger
Tilgjengelighet
(77)
77 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(85)
85 vurderinger
Service
(69)
69 vurderinger

Siste vurderinger av Rigmor Myran

Lytter ikke.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hun bryr seg bare om fysiske plager ikke psykiske plager. Det er bare å gløm å dra til henne med de plagene.

Effektiv og flink

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

I de årene jeg har hatt Rigmor som fastlege har jeg kun hatt gode opplevelser. Hun er hyggelig å snakke med, ivaretakende og varm, og fremstår svært kunnskapsrik. Hun har alltid stilt opp utover det jeg forventet av henne, som jeg setter stor pris på. Anbefales for den som vil ha en effektiv og flink lege!

Rett på sak, god og nordnorsk varme

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Varm, tydelig og direkte. Deilig nordnorsk varme og råskap.
Jeg har hatt mindre kompliserte ting, men jeg tror rigmor fikser det meste ✌

Tydelig, ryddig og omsorgsfull

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har hatt Rigmor Myran som fastlege i flere år. Føler meg tatt på alvor, og at hun tar seg tid til konsultasjoner. Hun er ganske direkte, og samtidig stødig og trygg.

Detektiv Myran

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har vært mye hos henne de siste 7 årene på grunn av mange forskjellige små og større plager. Hun har alltid tatt godt i mot mine lange og sikkert litt irriterende lister med oppsamlede småplager. I tillegg har hun vært en god detektiv og ikke gitt opp når det har vært litt mystiske plager, selv om noe kanskje kunne blitt konsultert videre litt tidligere. Anbefaler Dr. Myran.