Katongola Hamba

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 62 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1992)

Ledige plasser

0 av 1350
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

171 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Haugenstua Legesenter DA Telefonnummer 23 34 41 00 23 34 41 ...
Garver Ytterborgsv. 98D 0977 Oslo
Katongola Hamba er en av 620 fastleger i Oslo

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(26)
26 vurderinger
Tilgjengelighet
(23)
23 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(23)
23 vurderinger
Service
(20)
20 vurderinger

Siste vurderinger av Katongola Hamba

Distré til tider

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

han er alltid forsinket og det er ikke alltid det passer. Han er distré og ofte må jeg be om prøver etc selv.

Veldig bra lege, både som fagperson og menneske.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Vi som har deg som lege kan ikke være mer heldig med å ha deg som vår fastlege. Han er flink til å lytte, så det kan ta litt tid å komme inn, men den halvtimen ekstra er det verdt. Dr.Hamba er han flink til pushe videre på de andre spesialistene som han sender deg til hvis du ikke får svar eller hører fra de. Slik at du føler deg ivaretatt. Han er hjelpsom, faglig dyktig og har en god porsjon godt humør, slik at du kommer ut med et smil om munnen. Jeg føler at jeg har god dialog og kommunikasjon med legen slik at jeg kan spørre når som helst og få et godt svar. Legekontoret der Hamba jobber må derimot få seg online system slik at legetimer og den slags blir anno 2014 og ikke før 2.v.k. Det tar for lang tid å komme gjennom på telefonen på Haugenstua legesenter. Helsesekretærene klarer ikke å ta unna i høysesong. De bør kunne operere med mail og elektronisk bestilling online. Dr.Hamba ligger foran de andre der som gjør seg tilgjengelig.

Flink lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Veldig fornøyd med Hamba. Jeg og familien min har hatt han som fastlege siden fastlege ordning ble innført selv om vi har flyttet til en annen kommune.

Dette er legen sin det

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Alltid forsinket, men har gått til han i 14 år.
Tar seg tid og lytter. Og er alltid i godt humør med en vits på lager.

Veldig bra lege.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Beste legen jeg har hatt. Litt lang ventetid,men det er det eneste minuset.

Vis flere...