Brynjar Reberg

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 63 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1987)

Ledige plasser

0 av 2150
Motta varsel når denne legen får ledig plass

Venteliste

Ingen på venteliste

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Brynjar Reberg er en av 584 fastleger i Oslo

Brukernes vurderinger

Samlet vurdering
(60)
60 vurderinger
Tilgjengelighet
(40)
40 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(44)
44 vurderinger
Service
(38)
38 vurderinger

Siste vurderinger av Brynjar Reberg

Lang erfaring og trygg i sin rolle

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hatt Brynjar som fastlege i mange år - nå har også barna han som fastlege. Får alltid time raskt, han følger opp og gir gode svar. Aldri opplevd noen problemer med ham eller legekontoret. Han er også god på å holde tiden, slik at man slipper å vente unødvendig lenge på sin time.

Overfladisk, bruker lite tid med pasientene sine

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Ikke fått et bra intrykk av dette lege. Bruker lite tid for pasientene sine, han er mer opptatt av å skrive i jurnal, enn å se på pasient. Vanligvis varer timen ikke en gang 15 min. Flere av mine blodprøver kom avvikende, legen svarer at provene er helt finte uten noe videre forklaring. Anbefales ikke denne lege.

Trygg og kunnskapsrik lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Rask respons, følger opp pasienten, sørger for videre utredning når det er behov og gir tilbakemeldinger.

Vanskelig å få svar på e-konsultasjon

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Manglende oppfølging av personale i resepsjonen, ikke veldig høflig og lite profesjonelle. Svarer stygt når du spør om hjelp og veiledning til personen som akkurat har vært i luka eller på telefon. Man føler ikke man blir hørt og får ikke snakke ferdig.

Legene har mye fri,ferie etc slik at det er vanskelig å få time hos legekontor. Jeg har også hatt en del erfaring med at det er vanskelig å nå gjennom til fastlege gjennom e-konsultasjon til legekontoret, disse blir ikke besvart heller. Så om du forventer e-konsultasjon hos dette legekontoret så anbefaler jeg å heller ringe å få satt opp en fysisk time.

Kunnskapsrik og flink

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har hatt Brynjar som fastlege siden 2011 og er veldig fornøyd. Han er svært erfaren og er en flink lege. Da min far ble syk i 2014 byttet han til Brynjar som fastlege. Han fulgte min far gjennom hans sykdomsforløp med stor omsorg og empati.

Vis flere...