Bjørn Wilhelm Dymbe
Mann, 70 år
Bjørn Dymbe er en dyktig og erfaren tannlege.
Lokalene hans er ikke så nymoderne som andre tannlegekontorer. Verktøyene hans er absolutt tilstrekkelige, men jeg tror det sikkert finnes nyere versjoner. Lokalene virker for meg som en ombygget leilighet.
Jeg vil tro at han kan ta priser som er lavere grunnet lokalene, samt utstyret som benyttes.
Jeg vil absolutt benytte denne tannlegen igjen, og referere han videre til andre såfremt de ikke er jålete på lokaler og utstyr.
En tannlege som er hyggelig og flink.
Har betalt mye mer for mye mindre hos andre tannleger. Med Dymbe fikk jeg time rask og ble behandlet like rask. Det virker som at Bjørn bryr seg om dine tenner og vil hjelpe til. Håper at det er flere som han.
Veldig bra!!
Kommer rask til behandling. Får en meget god beskrivelse av hva som må gjøres. Virker som alt er mulig. Nøyaktig og effektiv,. Veldig fornøyd.
Alltid fornøyd han har laget mine ødelagte Cocoa cola til fine og hvite igjen 😄Takk Bjørn !
Hyggelig, dyktig, tilgjengelig- og med sympatiske priser.
God kompetanse også på områder som rotfylling, trekking av visdomstenner, oppbygging av ødelagte tenner. Anbefales!!
Vis flere...