Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Haganlegene
Faglig bra men lite empatisk
Lege: Truls Henrik Hellvik Olsen SkrevetArrogant og lite empatisk. Sikkert faglig bra men mangler evnen til å sette seg inn i pasientens problematikk. Kan dessverre virke noe nedlatende.
Ivaretar deg uansett om det er smått el stort
Lege: Cecilie Smith SkrevetIvaretar deg uansett om det er smått el stort som plager en. Effektiv, grundig, hjelpsom, kritisk og spørrende. Svært godt fornøyd bortsett fra at det er altfor stor forskjell på bestilt tid og når man kommer inn til legen.
En god lege!
Lege: Bernt Christian Karset Hellerud SkrevetHellerud er grundig, ansvarsfull og kunnskapsrik . Anbefales.
Kunnskapsrik lege med bein i nesa!
Lege: Cecilie Smith SkrevetKunnskapsrik, profesjonell, medmenneskelig, tøff dame.
Misfornøyd
Lege: Bernt Christian Karset Hellerud SkrevetHan har god kompetanse, men han har alltid dårlig tid, er lite hjelpsom og er lite interessert i hva jeg har å si. Hver gang jeg er der virker det som han ikke bryr seg og bare vil bli raskest mulig ferdig. Jeg forstår at fastleger har mange pasienter og ikke kan ta seg så god tid, men det er en forskjell på å gjøre seg raskt ferdig og å nesten kaste pasienten ut før de rekker å si hva de er der for.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?