Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Kvam Legesenter
Anbefales ikke
Lege: Oddrun Synnøve Vingen SkrevetJeg valgte henne fordi jeg ville ha en kvinnelig lege og det var kun hun som hadde ledig kapasitet på det tidspunktet. Men det jeg opplever er en følelse av ikke bli hørt ei eller bli tatt på alvor. M.m.....Skifter fastlege.
Legen med det store hjertet
Lege: Tilde Camilla Svela SkrevetThilde er en kunnskapsrik og varm, samtidig som hun er effektiv og profesjonell. Hun har vært min fastlege i ca 10 år og jeg er stadig like fornøyd. Hun er et medmenneske som setter seg inn i dine plager på en måte som gjør at du føler deg ivaretatt. Barna mine synes det også hun er helt topp. Jeg gir henne mine varmeste anbefalinger .
Lite kunnskap og tar ikke pasienter seriøst
Lege: Oddrun Synnøve Vingen SkrevetVært pasient hos henne i rundt ett år, opplever ikke å bli tatt på alvor verken i forhold til ryggplager eller psykisk helse. Har opplevd bruk av diverse hersketeknikker, som latterliggjøring ved ett tilfelle. Hun er alltid sen, opptil en time. Hun prater seg lett bort og det virker som hun har lite kunnskaper om det aller meste innenfor fagfeltet. Hun er heller ikke særlig god til å lytte til pasientens egen kunnskap om psykiske lidelser eller hva pasienten selv opplever hjelper.
Går til en annen gynekolog neste gang
Lege: Gunnar Berland SkrevetJeg er selv helsepersonell.
Opplever Berland som litt for direkte og humoristisk om temaer som kanskje ikke alle er komfortable med, eller opplever som privat. Han har også etter min mening et litt konservativt syn på kvinners helse og sexliv.
Rutinert ift. gynekologiske undersøkelser og prosedyrer.
Hygienen kunne ha vært bedre. Ved første konsultasjon lå det igjen blodig tørkepapir etter forrige pasient og papiret i gyn.-stolen var ikke skiftet ut. Under andre konsultasjon kom han med en kommentar om at "jeg får bruke denne hånden som jeg har hanske på, det ser litt proffere ut".
Utrolig flink lege.
Lege: Gunnar Berland SkrevetHar hatt Breland som fastlege i snart 6 år nå og er kjempe fornøyd med han. Utrolig dyktig i sitt felt og man føler seg trygg på han. Er i tillegg gynekolog som er veldig beleilig for oss damer. Har i tillegg vart heldig og kommet inn kjapt til han når jeg hadde behov. Tar en på alvor og skjekker gjerne en ekstra gang.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.