Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Torridal Legekontor
Arrogant -
Lege: Linda Farstad SkrevetOvenfra og ned holdning.
Dårlig lytter.
Avbryter.- Virker lite interessert.
For rask til å konkludere symptomene.
Viktig å høre pasientens historie.
Overlegen og
Lege: Linda Farstad SkrevetSkikkelig ekkel følelse man får når man kommer inn, da det virker som at hun kun «klistrer» på et smil. Veldig nedlatende og lytter ikke, bagatelliser symptomer og tar seg ikke tid. Drar sjeldent til fastlegen, men når jeg først er det så får man følelsen av at man er til bry.
Anbefaler ingen å gå til denne fastlegen, står enda på venteliste for ny.
Nedlatende og lytte ikke på pasient
Lege: Linda Farstad SkrevetHun sier og snakke det hun vil, hun orker/vil ikke høre på pasient. Ikke bare engang, det er flere ganger det skjedde. Har lite evne til å gi omsorg og er opptatt av å skrive ned mer enn å høre på hva du lide med.
En dyktig og god lege
Lege: Morten Lossius SkrevetMorten Lossius er en helt unik Lege ,jeg føler meg tatt på alvor ,han lytter og han kjemper og står på for deg som pasient og dine rettigheter.
Han er faglig dyktig og også forståelsefull når det kommer til psykisk helse .
Slutt å himle med øyene.
Lege: Linda Farstad SkrevetEtter siste legetime søker jeg støtt og stadig etter ny.
- ble avbrutt når jeg prøvde snakke
- himling med øynene
- tunge sukk
- uhyggelig kroppsspråk
Jeg er en voksen kvinne, å hadde et problem, som en lege kan hjelpe med. Endte med en preken på 10 minutter som gjorde meg til verdens minste menneske. Jeg skjemtes når jeg gikk ut der i fra.
Dette unner jeg ingen å føle fra sin fastlege. Jeg kom ikke til oppfølgningstimen.
Anbefaler ikke Linda som lege, til noen.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.