Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Stadion Medisinske Senter AS
Aldri ledige timer, får ikke hjelp
Lege: John Egeland Bøgh Bekkenes Skrevete-konsultasjon tar 5 dager, men legen arbeider ikke på kontoret 5 dager i uken så det bingo-lotto på svartid.
Ledige face-to-face timer er måneder frem i tid.
Flink lege, rotete administrasjon
Lege: John Egeland Bøgh Bekkenes SkrevetLegen er flink og hyggelig, men administrasjonen på legekontoret er fryktelig rotete.
Lang ventetid for timer, dårlig system på reseptfornyelse, resultat blodprøver blir ikke videresendt til annen oppfølgende enhet, dårlig kommunikasjon mellom administrasjon og lege, må purre på henvendelser sendt på nett via Helsenorge, tar betalt for e-konsultasjon til tross for frikort - her er det mange rutiner som uten tvil kan bli bedre.
Trygg
Lege: Kine Waaler Kolstad SkrevetVeldig behagelig lege. Tar seg tid og lytter godt etter. Føler meg alltid trygg og ivaretatt hos Kine. Jeg er veldig fornøyd å ha henne som fastlege.
Imøtekommende og forståelsesfull
Lege: Solveig Anette Engevik Bekkelund SkrevetJeg har fått oppfølging av Solveig blant annet ifm. svangerskap. Hun har vist stor forståelse for diverse plager som medfølger en graviditet. Som gravid kan man få dårlig samvittighet overfor arbeidsgiver når det blir for tøft å stå i full jobb, og Solveig var veldig støttende rundt dette. God kommunikasjon i form av meldinger på helsenorge, selv om det kan ta litt tid før hun rekker å svare. Veldig pålitelig lege, kan absolutt anbefale henne.
Dyktig
Lege: Kine Waaler Kolstad SkrevetKjempeflink, trygg og hyggelig, tar seg tid til å sjekke grundig og forklare prosessen. Helt topp 10/10.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.