Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Medicus Helsesenter
Ok lege
Lege: Antonio Hernandez SkrevetHernandez er grei å snakke med, han lytter, men kunne vært flinkere å stille spørsmål. Det merkes litt at han er ny jobben som allmennlege. Føler kanskje at man som pasient må vite hva man vil på forhånd og så be han om det. Kunne godt gitt bedre og skriftlig tilbakemelding på prøver.
Nøyaktig, hyggelig, imøtekommende
Lege: Diana Schnierer Selstø SkrevetJeg er en kar som oppsøker min fastlege svært sjelden, kan gå flere år mellom hver gang. Byttet tilfeldigvis til dr D da hun ble ansatt som fastlege i kommunene.
Måtte innom legen grunnet en ille halsbetennelse. Da jeg kom inn på kontoret første gang hadde hun lest seg opp på min journal og sett et litt høyt kolesterolnivå for 8 år siden. Hun "forlangte" å få sjekke blodtrykk/kolesterol, tok seg god til å undersøke med meg om min familiehistorikk mht hjerte/kar.
Jeg er i en familie med en del hjerteproblemer. Forhøyet kolesterol kan være farlig. Dr D tok dette svært på alvor, mye mer enn jeg selv har gjort. Nå går jeg på medisin for å senke kolesterolnivået Dr D har også sørget for at jeg har forstått hvor viktig det er for meg.
Kort oppsummert: En flott lege som veldig gjerne vil forebygge fremfor å reparere - kan ikke bli mer fornøyd.
Eneste negative er at det kan være vanskelig å komme frem på telefon til kontoret.
Fantastisk lege for hele familien!!!
Lege: Diana Schnierer Selstø SkrevetFor en lege! Alltid positiv og imøtekommende. Hun tar seg tid til å lyttetil deg (også på dager der venterommet er fullt). Diana gir gode råd og er kjapp til å henvise videre når det trengs. Flink med barna. Smiler og gjør de trygge! Spør alltid om det var det hele, eller om det er noe annet hun kan hjelpe med - og hun mener det.kan virkelig anbefale henne på det varmeste! Beste legen jeg og min familie har hatt!
Flink lege
Lege: Antonio Hernandez SkrevetHan er flink til å lytte. Tar seg god tid og henviser til spesialist når det trengs.
Værste legen jeg har hatt.
Lege: Antonio Hernandez SkrevetJeg byttet lege til han på grunn av flytting. Jeg måtte til han for å få sykemelding.
Har kun vært hos han 3 ganger og fått en inntrykk av at han kunne ikke brydd seg mindre om hva som feiler meg. han bare sitter der og nesten forventer at jeg selv skal komme med en diagnose og si hva jeg vil at han skal gjøre.
Byttet med en gang jeg ble frisk og kommer aldri tilbake til han.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?