Medicus Helsesenter

Kontakt

Telefonnummer56 33 18 0056 33 18 ...
Blombakkane 77 5354 Straume
Vis kart

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Samlet vurdering
(56)
56 vurderinger
Tilgjengelighet
(43)
43 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(48)
48 vurderinger
Service
(45)
45 vurderinger

Siste vurderinger av behandlere ved Medicus Helsesenter

Trygg og kunnskapsrik

Lege: Helene Kjølås Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

En veldig flink, koselig og effektiv fastlege.
Hun svarer bra på alle spørsmål, tar de prøver jeg trenger og henviser til spesialister dersom det er aktuelt.
Hun er fastlege til hele familien vår og vi kunne ikke vært mer fornøyd :)

God lege.

Lege: Ursula Jorunn Heggøy Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Lytter og hjelper så godt hun kan. Føler at hun bryr seg. Tar pasienten på alvor. Har god kommunikasjon og innsikt i mennesker.

Labert organisert kontor

Lege: Rubin Vashisht Bengtson Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Under aktiv kreftbehandling så er ganske avhengig av god kommunikasjon med fastlegen. Sender en e-konsultasjon, får ikke svar på den. Sender en ny e-konsultasjon, ikke svar på den heller. Ved en tilfeldighet sjekker jeg fastlegelisten. Det viser seg at fastlegen har tatt permisjon i ett år. Ingen rutiner på at beskjeder som da har gått til Rubin blir tatt hånd om av vikaren. Er andre runden med permisjon på 18 mnd, var også problemer med organisering og kommunikasjon første runden. Rubin var hyggelig og man følte at man ble godt tatt vare på, men når systemet rundt er så svakt så blir det ikke holdbart.

Sympatisk og lyttende

Lege: Anette Pukerud Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Anette Pukerud er god til å lytte og forstå pasientens problem, er spørrende og har gode løsningsforslag. Hun tar seg tid selv om hun har mye å gjøre, og jeg opplever å bli tatt på alvor både med små og store saker. Alltid villig til å sende videre til spesialister om det er behov for det. Jeg er veldig fornøyd.

En fantastisk lege

Lege: Anette Pukerud Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Anette Pukerud er god til å lytte, tar seg tid og er meget profosjonel. Har alldri hatt en lege som arbeider så hurtig, sender deg videre, og gir deg hurtig tilbakemeldinger. Hos meg får hun 5 stjerner.

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.