Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Møllebakken Legekontor
Lurt
Lege: Ole Andreas Stølen SkrevetHadde avtale om Pneumokokkvaksine. 45 minutter før vasinen skulle settes får jeg beskjed om å hente vaksinen på Apotek. For å rekke timen raser jeg mot nærmeste apotek. Her får jeg beskjed om at jeg har ingen resept. Fy faderen så lurt jeg følte meg. Fikk ikke noen sympatier hos Møllebakken legekontor. Bad samme dag om ny fastlege. Nok er nok.
Trygg
Lege: Johan Andreas Haga SkrevetEn lege som er kunnskapsrik, kommuniserer veldig bra, og er oppriktig interessert. Oppfølging er helt topp.
Ikke egnet for middelaldrende og eldre pasienter
Lege: Ole Andreas Stølen SkrevetJeg hadde min første time hos denne legen og måtte vente 45 minutter før jeg kom inn. Allerede fra starten opplevde jeg at mine plager ble bagatellisert. Jeg prøvde å forklare situasjonen, men legen lyttet ikke – han satt mest og skrev på PC-en. Jeg fikk kun målt blodtrykk og beskjed om at alt så bra ut, uten videre undersøkelser eller forslag til oppfølging.
Jeg insisterte på flere alternativer som røntgen, prøver eller medisiner, men jo mer jeg forsøkte å ta det opp, desto mer avvisende ble han. Det ble rett og slett ikke tatt på alvor.
Som pasient over 50 år følte jeg meg ikke ivaretatt. Konsultasjonen ga meg ingenting, og jeg sitter fortsatt med de samme problemene og smertene. Jeg bytter nå fastlege, og anbefaler ikke denne legen for middelaldrende eller eldre som trenger bredere medisinsk oppfølging.
Kunnskapsrik
Lege: Johan Andreas Haga SkrevetDenne legen er kunnskapsrik, har mye empati og flink henvise videre om nødvendig. Han er sympatisk og lyttende. Beste fastlege jeg noen gang hatt.
Dyktig både faglig og menneskelig
Lege: Johan Andreas Haga SkrevetJeg har følt meg tett oppfulgt, lyttet til og utfordret hvor det har vært nødvendig. Veldig fornøyd!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?