Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Melhus Legesenter AS
Positiv og "brutalt" ærlig
Lege: Cecilie Køste SkrevetCecilie pynter ikke på noen ting, men du får vite akkurat hvordan "ståa" er,- og det liker jeg!
Legene på sykehuset var mer diffuse angående situasjonen.
Cecilie er et fint medmenneske og er lett å prate med. Utstråler kunnskap og tillitt. Veldig, veldig glad for at Cecilie er fastlegen min:)
[Navn fjernet av moderator]
Blid, faglig dyktig og engasjert
Lege: Cecilie Køste SkrevetFantastisk hyggelig lege. Man blir tatt på alvor. Og hun er oppriktig interessert i pasienten. Faglig dyktig. Får god hjelp.
Veldig fornøyd
Lege: Øyvind Stjern SkrevetHatt Øyvind som fastlege siden 2000 og sier meg veldig fornøyd. Som kronisk syk har jeg alltid følt meg både sett og hørt og fått den hjelpen jeg har trengt.
Han er også flink og tolmodig med barn, samt at han har en god og humoristisk tone.
Hyggelig, tillitvekkende og tilgjengelig.
Lege: Hans Haugan SkrevetJeg ble fulgt opp på en betryggende måte av legen, og han var flink med å kommunisere informasjon om sykdomsforløpet på et forståelig språk.
Meget tillitsfullt, medmenneskelig, innsikt og forståelse
Lege: Rune Skjesol SkrevetGod til å lytte, tar tak i ting med en gang og kommer med supre og raske løsninger. Bryr seg genuint om mennesket bak pasient masken. Er alltid tilstedeværende og gir deg alltid følelsen av å ha blitt sett hørt og møtt når du forlater kontoret hans
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.