Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Vinderen Legekontor DA
Dyktig og følger opp
Lege: Hanne Moen Undlien SkrevetHar hatt henne som fastlege i 18 år, hun følger meg alltid godt opp. Opplever henne som faglig dyktig.
Uinteressant og nedlatende.
Lege: Hanne Moen Undlien SkrevetJeg blir møtt med forutinntatt skepsis til mine bekymringer - og jeg som nesten aldri går til lege..!
Hun virker totalt uinteressert i å hjelpe - eller være hyggelig.
Vennlig, lyttende og dyktig
Lege: Hanne Moen Undlien SkrevetJeg har hatt denne fastlegen i mange år, og kommer til å fortsett med det. Hun er hyggelig, lyttende, gir inntrykk av å ha god tid, virker faglig dyktig, forklarer ting godt og følger meg godt opp som pasient.
Lite interessert i deg som pasient
Lege: Hanne Moen Undlien SkrevetHun er hoverdhodet ikke interessert i deg som pasient. Har vært der noen ganger for å få hjelp og opplever å blir direkte avvist. Hun er ikke interessert i høre på hva du har og si, er svært lite empatisk, er ikke forståelsesfull og lytter ikke. Hun virker mest opptatt av regler og å bli kvitt deg så fort som mulig. Jeg skal definitivt bytte fastlege nå. Fråråder å bruke henne som fastlege!
Dessverre ikke så hjelpsom, etter mitt syn
Lege: Rolf Christofer Raddum Frog SkrevetSøkte plass hos Frog for noen år siden pga de gode vurderingene her. Dessverre ble ikke forventningene innfridd for min del. Kanskje forventet jeg for mye, men jeg har opplevd ham som kortfattet og uhjelpsom i tiden jeg har hatt ham som fastlege. Dessuten «vrang» om ting som jeg aldri har opplevd at andre fastleger har vært vrange om; dette kunne jeg tålt, om han hadde kommet med forslag om alternativer til mine forespørsler, men det opplever jeg at han i liten grad har gjort.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.