Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Alpha legegruppe
Meget Dyktig
Lege: Navneet Singh SkrevetBytter fastlege kun av en grunn og det er flytting. Hadde aldri byttet fra Dr Singh om jeg fortsatt skulle bo på Holmlia. Takk for all hjelp Dr, Singh
Manglende oppfølging og dårlig kommunikasjon
Lege: Haroon-Ur Rashid SkrevetJeg har hatt legen over en lengre periode og har dessverre ikke opplevd den kontinuiteten og oppfølgingen jeg hadde forventet. Over tid har jeg følt at mine bekymringer ikke alltid har blitt fulgt opp eller tatt på alvor, og at kommunikasjonen rundt videre plan, utredning og behandling kunne vært bedre.
Jeg har savnet mer struktur i oppfølgingen, tydeligere forklaringer og en større grad av involvering i beslutninger som gjelder egen helse. For meg har dette skapt en opplevelse av usikkerhet rundt videre behandling.
Ellen er den beste legen
Lege: Ellen Sofie Thorsen SkrevetEllen er ei dame som bryr seg. Med alt det en lege må forholde seg til i løpet av en arbeidsdag så er det ikke alle som klarer å levere like bra, og det er forståelig. Men Ellen er leverer på alle plan. I tillegg er hun et oppegående menneske med en god dose empati og masse sosial intelligens, noe man dessverre ikke er garantert på et legekontor. Er det noe, så ordner hun opp. Elsker Ellen og gruuuer meg til den dagen vi må flytte og dermed bytte fastlege!
Snill og hyggelig fastlege
Lege: Ellen Sofie Thorsen SkrevetLegen er hyggelig og snill, men jeg føler ikke at jeg fikk den hjelpen og omsorgen jeg fortjente.
Vanskelig å få time medfastlegen,kan være en måned vente tid for time. Hun har vikarlege som også er hyggelig og snill, men av og til er det viktig å snakke med fastlegen som har ansvaret.
Legesenteret er gamelt, slitt og trist.Ingen vinduet i venteromet alle vinduet er i kontorene. Dårlig luft da senteret er bygget inn i et trappehus og ligger i 3 etg.
De har akutt hjelp, men vanskelig å komme frem på telefonen.
De hadde en pasient app som var bra, selv om du ikke fikk komunisere direkte med fastlegen. De har nå fjernet den.
Jeg avslutter med min tid hos Alpha legegruppe, av den grunnen jeg skriver over.
Trygg, kompetent
Lege: Navneet Singh SkrevetHan er en veldig god fastlege. Tar deg seriøst og følger opp ganske bra. Han gir deg ikke den følelsen av at han har dårlig tid, som mange fastleger gjør. Tar seg tid til å lytte. Henviser når det er behov. Han er veldig populær og kan dermed ha lang ventetid på time, men eller topp
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?