Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Bulldok Legekontor
Grundig lege
Lege: Inger Merete Rygh SkrevetFølger opp pasienten ordentlig og grundig. Var hos henne i graviditeten og følte meg alltid trygg. Ringte på ettermiddagen om det var noe spesielt. Hun er rask og flink! En veldig lite dillete lege. Sier ting som det er uten å være krass. Helt super!
Meget dyktig
Lege: Beate Bratland SkrevetJeg skiftet for barna og meg til Beate Bratland i sommer og er veldig fornøyd. Vi har alle tre vært der med forskjellige plager og hun tar seg tid til å spørre, hun er flink å ringe tilbake ved telefonhenvendelser og hun forklarer veldig godt diagnosen og hva "som er galt" hvis man spør.
Glad jeg har denne legen
Lege: Ingunn Krohn Milton SkrevetJeg er så glad jeg byttet til denne legen. Hun er meget kunnskapsrik, sympatisk og handlekraftig. Det har skjedd mer for meg og min sykdom på to mnd med henne enn ti år med min gamle fastlege.
Har aldri opplevd å vente lenge på henne heller, men har ikke hatt så mange timer enda.
Dyktig og flink til å lytte
Lege: Ingunn Krohn Milton SkrevetEtter dårlig erfaring med en av senterets andre leger, byttet jeg til Ingunn Krohn Olsen. Tross ung alder, er Ingunn en dyktig lege som tar seg god tid til å lytte til pasienten. Alltid blid og hyggelig. Anbefaler henne til andre pasienter.
Dyktig og empatisk lege
Lege: Ingunn Krohn Milton SkrevetIngunn opptrer slik du forventer av en dyktige lege. Utrolig hyggelig og sympatisk er hun også. Hun er ytterst lett å kommunisere med og hun lytter virkelig til det du har å si som pasient. Dette er en lege som alltid henviser videre når det er usikkerhet, slik at du som pasient føler deg ivartatt på en god måte. Er ellers fornuftig og kommer med gode råd. Skolebokeksempel på hvordan en lege skal være!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.