Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Legene Blystad og Rasting
I trygge hender
Lege: Rasmus Sørli Øksnes SkrevetDr.Øksnes er definitvt den aller beste legen jeg noen gang har hatt med og gjøre, han har tid til og diskutere, se løsninger, forundre og komme med gode råd.
Han er helt enestående når det kommer til og gi innblikk og forklare hvorfor det er som det er, og hva vi kan gjøre sammen for og finne ut av det, eller bedre situasjonen.
Ikke minst snakkes det med ærlige ord, rett fra levra - det settes pris på.
Du får en solid 11/10 Øksnes, rett og slett fordi du er fantastisk og ha som fastlege, og fordi jeg alltid forlater kontoret ditt med ett smil.
Solid fastlege!
Trygg, humoristisk, grom og kunnskapsrik
Lege: Rasmus Sørli Øksnes SkrevetFantastisk kar! Stor respekt og man er i trygge hender! Det er ikke ofte man treffer en slik ærlig trygg fyr med massevis av kunnskap og det han ikke vet det vet han hvor han skal finne eller spørre! Grom kar på alle måter
Virker som en kunskapsrik men litt kald.
Lege: Rasmus Sørli Øksnes SkrevetTar tak og sender henvisninger ved behov, men føler lite empati fra han, som kan oppleves vanskelig.
Overfladisk
Lege: Rasmus Sørli Øksnes SkrevetEn lege som vet best uten å kjenne deg og din medisinske historie. Han vet best uten å tenke over hvorfor det er som det er. Lite empati.
Fantastisk lege
Lege: Rasmus Sørli Øksnes SkrevetRasmus har vært helt enestående i møte med både meg og barna mine. Vi har alltid blitt møtt med respekt, varme og ekte engasjement.
Rasmus tar seg tid, lytter, og ser hele mennesket – ikke bare symptomene. Som patient betyr det mye å bli møtt med både faglig dyktighet og omtanke.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?