Dinesh Sharma

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 53 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2002)

Ledige plasser

13 av 1400
Bytt fastlege

Bytte til Dinesh Sharma?

Bytte av fastlege gjøres på helsenorge.no. Klikk på knappen under for å gå til Dinesh Sharma's oppføring der.

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Drammen Legesenter DA Telefonnummer32 25 41 2032 25 41 ...
Vårveien 22 3024 Drammen
Dinesh Sharma er en av 98 fastleger i Drammen

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(30)
30 vurderinger
Tilgjengelighet
(24)
24 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(23)
23 vurderinger
Service
(23)
23 vurderinger

Siste vurderinger av Dinesh Sharma

Fantastisk lege, blid og lyttende som henviser v/behov!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har benyttet Sharma fra han kom inn ved legesenteret. Kjempehyggelig lege som tar deg på alvor. Lytter, vurderer og gir forklaringer. Henviser videre ved behov og følger opp. Tar alltid blodprøver 1-2 uker FØR legetimen. (Husk en lege må være effektiv og da kan legetimen benyttes bedre v/gjennomgang av disse).

Tilstedeværende men Skuffende oppfølging

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har gått hos han nå i over 12 år. Han virker interessert i å hjelpe, og tar tak i forhold til henvisninger osv, men er veldig skuffet over oppfølging, og at det ikke automatisk blir satt opp oppfølgingstimer, ved vanskelige situasjoner, og langtidssykemelding. Dette burde det gått automatikk i, og en telefon ved slutten av sykemeldingsperioden burde ikke være så vanskelig. Ville sikkert ha spart mye ressurser for alle parter.

Dårlig

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Veldig skuffet over hvor lite engasjert han er i sine pasienter som har andre plager/helseproblemer i Korona tider. Alle pasienter MÅ tas vare på.
Slik behandling er uakseptabelt, da man setter disse pasienter i en stressende situasjon som er det minst nødvendige akkurat nå

Ble ikke sett, hørt eller forstått

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Kommer aldri inn til tiden. I tillegg til det har han et syn på pasient som er ovenfra og ned, og det er ubehagelig å ha timer hos han. Følte ikke at han hørte på det jeg sa, og jeg følte meg overkjørt og snytt. Han var mer opptatt av seg selv og legestatusen sin, enn å ta meg imot som pasient. Har byttet fastlege, og kommer aldri mer tilbake igjen hos drammen legesenter.

fastlege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har brukt Sharma siden han begynte på Drammen legesenter, og har bare godord å si om han. Han tar deg seriøst og lytter til deg, flink til å henvise videre hvis det er behov for det. Har hjulpet meg gjennom Nav systemet uten problem. Bytter aldri fastlege....

Vis flere...