Øyvind Werpen Skoe
Mann, 42 år
Veldig fornøyd. Tillitskapende og ikke minst erfaren og profesjonell både behandler og sykepleier. Ikke så smertefullt som jeg hadde forventet.
Anbefales varmt. Kjempefornøyd! En utrolig dyktig, profesjonell og hyggelig behandler som fikk meg til å føle meg trygg og godt ivaretatt gjennom hele behandlingen. Han var rolig, grundig og forklarte godt underveis. Jeg følte meg virkelig i de beste hender, og resultatet etter behandlingen av åreknutene er jeg veldig fornøyd med. Kan absolutt anbefales! 😊
Var med som følge for min mor. Etter god informasjon, fleksibilitet og serviceinnstilt personale endte jeg opp med også selv å få fjernet åreknuter samme dag.
Veldig hyggelig og imøtekommende personale. Trygg og flink kirurg. Vi følte oss godt ivaretatt og sett under hele oppholdet. Anbefaler videre!
Følte jeg fikk god informasjon både til vurdering og under operasjonen. Han var lett å snakke med, og jeg ble godt ivaretatt 😊
Ble godt tatt imot og ivaretatt av sykepleier Tone før, og etter operasjonen 😊
Morten, på sentralbordet, og som tok imot meg på vurderingstimen og operasjonsdagen var veldig imøtekommende og hyggelig 😊
Øyvind er en trygg, varm og svært profesjonell lege. Det som i utgangspunktet kan oppleves som sårbart, og som det er helt naturlig å være litt nervøs for, føltes raskt mye mindre skummelt i møte med ham. Jeg opplevde at jeg ble godt ivaretatt og møtt med respekt og trygghet, og satt igjen med en svært god opplevelse.
Da han merket at jeg følte meg trygg, kom også humoren frem, noe som gjorde opplevelsen enda hyggeligere! :) Alt i alt er dette min opplevelse av Øyvind, og jeg kan virkelig anbefale ham videre.
Vis flere...