Borge Legesenter AS

Kontakt

Telefonnummer69 35 20 5069 35 20 ...
LØENVEIEN 5 1653 Sellebakk
Vis kart

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(109)
109 vurderinger
Tilgjengelighet
(82)
82 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(83)
83 vurderinger
Service
(74)
74 vurderinger

Siste vurderinger av behandlere ved Borge Legesenter AS

Trygg og kunnskapsrik lege

Lege: Joachim Benske Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har hatt Joachim Benske som fastlege i mange år (gruer meg til at han går av med pensjon).

Jeg bor egentlig i Sarpsborg, men drar til Fredrikstad, fordi han jobber der. Benske er en betryggende og hyggelig lege som lytter til deg og bruker tid på deg. Jeg er veldig fornøyd med ham, det er ingen fare i spørre ham om alt.
Eneste ulempen er ventetiden når man har time.. Benske er liksom aldri i rute, men vel verdt å vente på :)

Dyktig lege og et godt menneske

Lege: Jan-André Stalsberg-Olsen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Veldig glad for å ha Olsen som fastlege. Har aldri hatt noen andre og kommer aldri til å bytte.
Tar deg på alvor og har en lun og fin humor.

Lite empatisk lege.

Lege: Gerlinde Gunhild Sabine Kvinlaug Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Enig i mye av det som er nevnt her. Jeg hadde henne som fastlege i 10 år og opplevde henne som lite imøtekommende. Hun haster deg gjerne gjennom timen og kommer med smålige kommentarer som kan oppleves på grensen til frekt. Det er ofte uklart om hun faktisk får med seg det du sier, og hun kan virke lite interessert i å følge opp eller ta problemet på alvor.

Imøtekommende

Lege: Ingvild Ruud Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Ikke alltid like god på å følge opp epikriser fra spesialister hun har henvist til. Ellers en veldig fin og imøtekommende lege.
Litt opphengt i å "passe" tiden, så kan noen ganger føles som at man ikke får kommet med alt, men må bestille ny time.

Dyktig lege

Lege: Ingvild Ruud Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dyktig fastlege som ser deg som pasient. Kunnskapsrik og oppdatert, og du føler deg godt ivaretatt hele veien.

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.