Bankgården Legekontor AS

Kontakt

Telefonnummer 63 86 65 50 63 86 65 ...
Bankgården Legekontor 1920 Sørumsand

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(66)
66 vurderinger
Tilgjengelighet
(53)
53 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(57)
57 vurderinger
Service
(46)
46 vurderinger

Siste vurderinger av behandlere ved Bankgården Legekontor AS

Ønsker å bytte

Lege: Ingvild Strøm Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg tror hun er kunnskapsrik, men jeg opplever det som at det er vanskelig å snakke med henne. Hun følger meg ikke opp på ting hun burde følge meg opp på. Da er det frustrerende å være avhengig av henne for å bedre livskvaliteten min.

Ikke fornøyd.

Lege: Bjarte Hitland Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Tok fra meg sertifikatet på tynt grunnlag.Har hatt hjerneslag.Var for sen med papirarbeid hos legen.Jeg og har 75% +6år hos forsikringsselskapet.Kjørte bil hver dag.Hvor sundt er det å bli sittende hjemme?Er meget bitter for dette.Jeg har fått operert inn en måler for hjerteflimmer og ringte Ahus og spurte om avik og de sa at det virket ok.Har vært uten lappen i 4mndr.Har det blitt sånn i Norge at du ikke skal kjøre bil når du er over 80 år?Jeg har fullførlighet i kroppen og i hodet.Har byttet fastlege etter dette.Legen sa at han skulle sende en henv.om kjøretime.Har ikke hørt noe enda.

Flink fastlege

Lege: Zaheer Ahmed Awan Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han tar symptomer på alvor og henviser til spesialist når dette er nødvendig. Behagelig og kunnskapsrik.

Lyttende og hjelpsom

Lege: Mohsen Javed Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Lang ventetid hos fastlegen min, så jeg fikk time hos Mohsen. Ble tatt godt imot og fikk den hjelpen jeg trengte. Skulle jeg byttet fastlegen hadde jeg valgt han.

En av Norges beste!

Lege: Mohsen Javed Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dr. Javed er en unik fastlege. Han tar seg god tid til meg som pasient, lytter, viser forståelse og god faglig kunnskap. Man blir virkelig tatt på alvor, henvist videre til spesialist ved behov, er lett tilgjengelig og får rask time. Dette er en lege som virkelig brenner for yrket sitt, og utfører med eleganse. Jeg har virkelig bare godt å si om dr. Javed. Anbefales på det sterkeste :-)

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.