Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Sentrumslegene Bodø
Dårlig på kommunikasjon
Lege: Stefan Kjelling SkrevetEkstremt lang ventetid på venterom. Sitter alltid i over 30min. Tar sin tid, men dårlig forståelse. Han hører hva du sier, men han sier ikke så mye selv. Dårlig på kommunikasjon. Gir ingen råd og stiller lite spørsmål. Ser mye på datamaskinen.
Verdens beste fastlege
Lege: Synne Berild SkrevetSynne er helt fenomenal! Tar seg tid og ser hele meg som pasient, hun spør gjerne om hvordan jeg har det ellers og tar seg tid til å prate. Trygg og god, jeg stoler 100% på henne. Minus for at det til tider kan være lang venteliste og litt grettende resepsjonister. Ellers et fint og ryddig lokale, ligger midt i sentrum så det et enkelt å finne fram, samt komme seg avgårde med kollektiv transport.
Beste legen jeg har hatt
Lege: Geir Haugen SkrevetDyktig og grundig. Nøye oppfølging, faglig oppdatert, sørger for at det gis den beste behandlingen og er i tillegg alltid i godt humør. Med en god dose svart humor!
Tålmodig og forståelsesfull
Lege: Stefan Kjelling SkrevetHar hatt Kjelling som lege en stund nå. Og de gangene jeg har vært på visitt har han alltid tatt seg svært god tid og vært nøye med å lyttet til problemer jeg har tatt opp. Tidligere leger har virket svært hektisk og uinteressert, men ikke Kjelling. Han er flink og forklare evt løsninger, flink å drøfte tiltak som kan gjøre dagen din bedre og et generelt en veldig trivelig person. Kan absolutt anbefales!
Jeg blir værtfall ikke å bytte lege.
VERDENS BESTE
Lege: Synne Berild SkrevetSynne har vært fastlegen min siden mai 2011, og i dag måtte jeg bytte pga flytting til Trondheim :( Verdens beste lege, blitt så utrolig glad i hun. Lytter og er utrolig flink og kommunisere, og finner alltid ut av problemene! Finnes ingen bedre enn Synne, så verdt å stå i kø for hun!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.