Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Frogner Helsesenter
En empatisk og flott lege
Lege: Eivind Kamøy SkrevetEivind er virkelig en fantastisk lege. Han har hjulpet meg både med fysiske og psykiske plager. Han tar seg virkelig tid og lytter. Har beholdt han som fastlege selvom jeg har flyttet ut av Oslo, fordi han er verdt å reise litt lenger for. I tillegg er de andre ansatte på legekontoret veldig hyggelig og har f.eks. passet på min sønn mens jeg har blitt undersøkt. Anbefales på det sterkeste.
Vanskelig å forholde seg til
Lege: Kjell-Olav Borén Svendsen SkrevetVeldig god å snakke med, men går raskt i selvforsvar. Vanskelig å ha som lege pga. lang ventetid. Er rask å skrive ut medisiner.
Jeg likte han godt, men følte meg ikke ivaretatt. Vil ikke anbefale han videre.
Ansvarsfull, lyttende og svært kompetent
Lege: Kjell-Olav Borén Svendsen SkrevetNoen klager på ventetid og det er sant at han ofte er ganske forsinket. Jeg tar det med stoisk ro for jeg vet at pasientene før meg har fått like god oppmerksomhet som jeg også vil få. Mye bedre å få vente enn å bli avspist med 15 minutter og en resept.
Dr Svendsen er en lege med livserfaring som gjør ham egnet til å forstå også det som ikke er åpenbart. Han har bred erfaring fra mange felt innen ulike medisinske områder.
Jeg kan ikke peke på noe som skulle kunne gjøre ham «bedre». For meg fremstår han som Oslos beste allmenlege.
Fantastisk lege!
Lege: Eivind Kamøy SkrevetHadde aldri byttet lege hadde det ikke vært for at jeg flytter fra Oslo. Han er kunnskapsrik, empatisk og flink! Han ringte meg til og med på en søndag for å gi meg et prøveresultat. Strekker seg virkelig for pasientene sine. Intet vondt å si!
Ikke så positivt som hadde håpet
Lege: Saimah Ahmad SkrevetOpplevde Saimah hyggelig til å begynne med og satt med positiv opplevelse i starten. Henvisningene har vært litt som å stikke fingeren i luften og blitt sendt til spesialister som hovedsakelig ikke har gjort annet enn å komplisere min situasjon når de først ble sendt ut. Dessverre opplever jeg henne som lett stresset og irritert når ting blir mer omfattende. Lett at hun melder seg helt ut. Mye kunne nok vært løst på mye kortere kort tid ved bedre oppfølging og presisert utredning. Har skapt unødvendige problemer og forsinkelser. I tillegg langt ventetid, ikke tilgjengelig alle ukedager. Veldig mangel på oppfølging ved tegn til funn. Hennes tilnærming er som regel at "ting er vanskelig" og "kan være så mye". For mer enkle og åpenlyse problemstillinger som ikke krever henvisninger er hun nok ok hvis du er villig til å vente på time. Er veldig kjekt at det er lite laboratorie der og en ok resepsjon. Positivt at det hender hun kan ta seg litt ekstra tid noen ganger.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.