Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Fyrstikktorget Legekontor
Lite tilgjengelig, prioriterer ekstrajobb
Lege: Navneet Kaur SkrevetNavneet Kaur har fast vikar to dager i uken. Hun prioriterer ekstrajobb på helsestasjon framfor egne pasienter.
Som lege er hun en typisk "skrivebordslege" som aldri har gjort noen fysisk undersøkelse av hverken meg eller mine barn. Det virker som hun henviser automatisk videre til spesialist.
Fantastisk lege
Lege: Navneet Kaur SkrevetHun er en lege som virkelig hører på hva du har å si. Tar seg god tid til hver pasient
Bryr seg
Lege: Siv Selvik Hamre SkrevetJeg gikk til denne legen i flere år og er alt i alt veldig fornøyd. Hun kan fremstå som veldig streng og er absolutt ikke av den typen som gir ut sykemelding lett. Men hun tar deg på alvor. Jeg utviklet kronisk sykdom og måtte få jevnlig oppfølging hos fastlege. Dette var en sykdom hun ikke hadde nok kunnskap om, men som hun leste seg godt opp på og gav meg god hjelp med.
Negativt er det at hun bruker mye tid på å se på datamaskinen. Ventetiden på venteværelset er ofte alt for lang. Det kan også være lenge å vente på å få time. Sykepleierne er veldig hyggelige og kontoret er fint og rent.
Tar ikke pasienten på alvor.
Lege: Siv Selvik Hamre SkrevetSvært nedlatende og veldig lite lyttende. Vanskelig å få time på kortere varsel enn to uker. Har byttet.
Uinteressert
Lege: Navneet Kaur SkrevetBenytter meg sjelden av lege, så når jeg trenger en er det som regel ganske viktig. Å bli møtt av en uinteressert, overlegen vegg av en lege er da lite hyggelig. Hun er ikke av den pratsomme sorten, hverken når det gjelder småprat eller forklarende fagprat. Jeg følte ikke for å legge ut om noen form for problemer, og hun virket være fornøyd med å ikke høre om dem.
Ivrig penicillinreseptskribent. Det de fleste diagnoser er "virus".
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.