Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Atlaslegene
En fantastisk lege
Lege: Helene Birgit Linnea Lindbäck SkrevetLindbäck handler raskt, finner fort ut hva som er galt, og sier ting rett ut.
Hun har godt med kunnskap, og tar heller en test for mye enn en test for lite.
Profesjonell og hyggelig fastlege
Lege: Hans Halvard Tvedten SkrevetHatt han som lege i 4 år- vært veldig hjelpsom med å få frem riktig diagnose. Har alltid hatt hyggelig dialog- og tar deg på alvor.
Arrogant
Lege: Lars Furuseth SkrevetOpplevde han som arrogant, lite i møtekommende, særlig når det gjelder psykiske problemer.Fikk time fort, så der var det jo greit.
Den beste lege jeg har hatt
Lege: Hans Halvard Tvedten SkrevetHar bare godt å si om min fastlege Tvedten, har hatt han som fastlege i mange år. Utrolig lett å prate med og er særdeles flink å lytte. Tar ingen ting for gitt, og henviser hvis nødvendig. Har stor tillit til han som min lege. Stjernekast 6+
Krass og lite imøtekommende
Lege: Helene Birgit Linnea Lindbäck SkrevetHar hatt Lindbäck som fastlege så lenge jeg kan huske, endelig valgte jeg å bytte. Gang på gang har hun ikke tatt meg og mine plager seriøst. Hun har åpenbart vanskelig for å tro pasienter når de mener noe er galt. Det er tross alt de som kjenner kroppen sin best. Hun virker lite interessert i pasientens beste og tidvis virker hun spydig og krass. Hun fortsetter å gi samme behandling til tross for at det ikke gir resultater og virker generelt lite kompetent. Ikke en lege jeg vil anbefale til noen.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.