Bjørnsletta Legesenter

Om

Bjørnsletta Legesenter er en veldrevet legpraksis som består av fire fastleger og to sekretærer. Vi tilbyr allmenne legetjenester til dem som bor på og i nærheten av Ullern. Alle våre fastleger er spesialister i allmennmedisin.

Senteret ligger i moderne lokaler på Ullern Allé, med gode parkeringsmuligheter og nærhet til både buss og t-bane.

Er du på utkikk etter ny fastlege? En av våre dyktige leger har nå kapasitet til nye pasienter på sin liste:

Dr. Diako Hamedi

Velkommen til Bjørnsletta Legesenter – et trygt og moderne legesenter der du blir møtt med faglig kvalitet og personlig oppfølging. Vi er her for å ta vare på deg og din helse.

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(101)
101 vurderinger
Tilgjengelighet
(78)
78 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(80)
80 vurderinger
Service
(80)
80 vurderinger

Siste vurderinger av behandlere ved Bjørnsletta Legesenter

En fantastisk lege

Lege: Jan Olav Sørdal Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han viser masse empati og følger opp raskt når du spør ham:-). Han er så grei å kommunisere med. Han er en fantastisk fastlege med masse kompetanse.

En lege med tid og tillit.

Lege: Jan Olav Sørdal Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

En lege med empati, og som har tid til meg som pasient. Har brukt B. legesentret over flere år. Bortsett fra en periode hvor en annen lege virket for Sørdal, har jeg fått den oppfølging som er adekvat for meg.

Utålmodig og ikke imøtekommende

Lege: Diako Hamedi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg drar sjelden til legen, og fikk i fjor Diako Hamedi som fastlege da min forrige lege gjennom 15 år ble pensjonert. Jeg har møtt Dr Hamedi to ganger, og sitter igjen med svært dårlig erfaring. Hamedi er muligens en dyktig lege, men han har absolutt ikke tid til pasientene sine.

Jeg hadde bestilt time god tid i forveien, men ble møtt av en mann som var svært utålmodig og uinteressert i hva som plaget meg. Han virket irritert for at jeg ønsket ta opp flere ting. Han hadde også en legestudent i rommet som jeg måtte snakke til mens han gikk ut av rommet totalt uinteressert i meg som pasient.

En stor kontrast til min forrige fastlege på Bjørnsletta Legesenter, og jeg sitter igjen med en dårlig følelse etter legetimen.

Om Vikar Malin Finstad Teie, januar 2018

Lege: Jan Olav Sørdal Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg skulle ha skrevet dette for lenge siden, - men har vært forhindret pga bl.a. sykdom.

En særdeles hyggelig og oppegående "ikke noe tull" lege som vekker tillit og holder seg til sak. Hun både ser deg, lytter, forklarer og behandler med sympati og respekt. Ikke tid til unødvendig utenomsnakk. Resepter og henvisninger ble skrevet ut der og da. Hun tok seg også tid til et mindre inngrep av "kosmetisk" karakter. Sunn og riktig skepsis til medisinering med antibiotika og opioider.

En lege jeg gjerne skulle ha hatt som fastlege videre og som jeg kommer til å savne. Dessverre er hun bare vikar før hun "forsvinner" i barselpermisjon.

Bryr seg og tar grep med engang

Lege: Diako Hamedi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Veldig positiv første inntrykk. Nettopp byttet fastlege og er veldig glad for valget. Han viser interesse og er veldig hyggelig. Anbefales.

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.