Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Tromsdalen Legesenter
Fantastisk
Lege: Trond Harald Hafstad SkrevetHatt han som lege siden han begynte,å er strålende fornøyd! Tar meg alltid seriøst,og har tid.
God og lett tone,som også gjør det litt lettere å si ting til han.
Grei lege, men
Lege: Trond Harald Hafstad SkrevetHadde Trond som fastlege siden han startet i Tromsdalen. Har bestandig hatt en løs og ledig tone, det skal han ha. Men, jeg så meg nødt til å bytte til en annen, da han jeg ikke følte jeg ble tatt på alvor. Fikk ny lege, å nå ser det lysere ut. Tror nok hanhar for mange pasienter på kort tid han skal ta seg av. Skal også sies til hans fordel at jeg fikk bestandig time raskt. Innen en uke. Uansett.
Kunne ikke tenke meg å bytte
Lege: Morten Anders Høyer SkrevetEn alle tiders flott lege som har ivaretatt meg og barna i mange år.
Møtes med høflighet og ekte interesse for oss.
Føles trygt å komme dit.
Sviktet når det gjaldt
Lege: Morten Anders Høyer SkrevetHar hatt han som lege siden jeg var liten. Har alltid vært flink, henvist meg videre hvis det har vært behov. Men når det virkelig kom problemer, da var han ikke like god! Mange sleive bemerkninger og spørsmål om sannheten i det jeg fortell ang. mine opplevelser av kropp og helse.
Har litt å lære på når man kan bruke humor og når det ikke passer seg.
Blitt sløv
Lege: Jon-Christer Ovanger SkrevetBlitt sløv med årene, likegyldig og hører ikke pasienten sitt ønske, orker ikke henvise videre til andre vurderinger, ser bare på klokken når man snakker
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.