Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Strandsiden Legesenter AS
Grei lege. Legekontoret kan bli bedre!
Lege: Esther Kraus SkrevetLegen er grei, lytter, gir råd og er forståelsesfull.
Legekontoret derimot har mye rom for forbedring, spesielt når det gjelder kundebehandling.
Har byttet til en annen lege nå på grunn av dette.
Helst ikke ha en sykdom som haster om du velger dette legekontoret.
Du må beregne mye ventetid.
Fantastisk fastlege!
Lege: Shagun Bhatia SkrevetShagun er både faglig dyktig, serviceinnstilt og rett og slett ei veldig hyggelig dame. Legene på Høyden er eit veldig profesjonelt legesenter. Anbefalast på det varmaste.
Helt fantastisk!
Lege: Esther Kraus SkrevetÅ få Esther som fastlege, er noe av de beste som har hendt meg. Hun er empatisk, forståelsesfull og varm.
Selve legekontoret er jeg ikke så fornøyd med, det er vanskelig å planlegge, og de i resepsjonen er ikke like hyggelige. Men det er det verdt, når jeg har en fastlege jeg stoler 100% på. Hun er en fantastisk lege og et godt menneske.
Dyktig og imøtekommende
Lege: Esther Kraus SkrevetJeg følte meg trygg på henne som lege. Jeg anbefaler absolutt Esther Gundersen, men hun er i 50% utdanningspermisjon nå og hennes vikarer ikke like gode. Esther pleier å lese alt på forhånd, både historisk og på den aktuelle saken. Vikarene bruker tid på å lese når jeg er til stede... Det er meget vanskelig å ta alt opp fra bunn hver gang når man lever med smerter. Vikarene virker meget fraværende og viser liten interesse til min situasjon.
Kan bekrefte de ordene som noen skrev 14 november 2014: "Jeg er ikke fornøyd med legekontoret. "Time samme dag" gjør det vanskelig å planlegge. Ikke minst er det kjedelig å få beskjed om at en må bestille samme dag når en prøver å ringe og bestille frem i tid for så å bestille samme dag og ikke få time" Jeg pleier å bestille en time dagen før. rett etter kl. 12, må utveksle noen meldinger som koster meg penger (kr. 6) før vi kommer til enighet om timen, ikke samme, ikke neste dag, men "neste-neste" dag..
Dårlig for planlegging
Lege: Esther Kraus SkrevetEsther har vært en god lege de gangene jeg har vært der. I det siste har hun derimot vært mye borte. Først i en lang svangerskapspermisjon, deretter nå i 50% utdanningspermisjon. Vikarene hennes har ikke vært like gode.
Jeg er ikke fornøyd med legekontoret. "Time samme dag" gjør det vanskelig å planlegge. Ikke minst er det kjedelig å få beskjed om at en må bestille samme dag når en prøver å ringe og bestille frem i tid for så å bestille samme dag og ikke få time.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?