Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Senjalegen avd. Finnsnes legekontor
Flink og oppmerksom
Lege: Yngve Silsand SkrevetYngve Silsand er en oppmerksom og lyttende lege. Faglig sterk og tilgjengelig. Jeg er meget tilfreds med å ha ham som fastlege.
God tid og grundig
Lege: Torgeir Ullestad Holme SkrevetJeg byttet til Holme for ett halvt år siden. Han har alltid god tid, og det oppleves som veldig betryggende. Det oppleves som om han ikke vil slippe deg før han har fått tak i kjerneproblemstillingen. Han stiller spørsmål, og når det kommer til psykiske ting, så kan det oppleves ubehagelig, men det er i aller høyeste grad både nødvendig og påkrevd.
Han har en nesten irriterende ro, men jeg opplever en lege som er interressert, og som tar både pasient og problemstilling alvorlig.
Det er også lett å få legetimer, og det er sjelden lang ventetid. Jeg er veldig fornøyd med at det virker som om han har ett sterkt ønske om å kartlegge nok for å finne så riktig behandling som mulig.
En kjempe fin lege.
Lege: Torgeir Ullestad Holme SkrevetDr.Holme er en lege som hører og som sender deg videre dersom han ikke har nok kompetanse. Han har hjulpet meg. Kan absolutt anbefale ham.
Trivelig
Lege: Yngve Silsand SkrevetEtter at min tidliger fastlege flyttet og jeg fikk tildelt Yngve Silsand, har jeg bare hatt positive opplevelser. Lett å prate med samt at han lytter til meg som pasient. Hjelpsom og trivelig lege, håper han blir ved Sjøgata legesenter så lenge jeg trenger han.
hun er min fast lege
Lege: Elisabeth Kristoffersen Skogheim Skreveter kjempe fornøyd med henne som min fastlege hun hjelper meg med det jeg trenger av pappirer. og tar godt i mot meg og mit barn når vi kommer på time til henne
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?