Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Langnes Legesenter AS
Den Beste Legen jeg har har brukt!!
Lege: Glenn Ole Severinsen SkrevetEtter at jeg flyttet til Tromsø 1998. Har han vert min fastlege.
Han er en behagelig å lyttende lege. Han tar seg tid.Man føler at man er i di beste hender hos han:)
Dyktig lege
Lege: Stian Martinussen SkrevetFlyttet til Tromsø før jul og valgte denne legen ved en tilfeldighet. Var hos han i januar og fikk et flott førsteinntrykk. Han var hyggelig, oppmerksom, fulgte nøye med på hva jeg sa og var veldig informativ. Godt fornøyd.
En profesjonell og faglig dyktig lege.
Lege: Glenn Ole Severinsen SkrevetBåde jeg og min sønn har hatt Glenn som lege i flere år. Han tar deg allitd på alvor og er veldig faglig dyktig. Er kjempefornøyd og kan anbefale han på det sterkeste!
Super!
Lege: Glenn Ole Severinsen SkrevetJeg får alltid hjelp og gode råd hos Glenn. Han har blitt familiens fastlege og føler oss godt ivaretatt.
Han er flink til å kommunisere og tar deg på alvor.
Meget proffesjonell
Lege: Glenn Ole Severinsen SkrevetDyktig lege som følger pasienten godt opp, kan være litt lite tilgjengelig (jobber også som smittevernlege, kan kanskje skylde litt på det).
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?