Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Harbitzalléen Legesenter A/S
Fantastisk
Lege: Jon Christensen SkrevetJon er en faglig meget dyktig lege og en utrolig hyggelig og sympatisk person. Han er levende opptatt av sine pasienters ve og vel. Alltid til stede og meget effektiv.
Veldig fornøyd.
Lege: Said Tutunchian SkrevetFikk Said som ny fastlege etter min forrige sluttet, noe jeg synes var veldig trist. Men sorgen varte ikke lenge. Said respekterte meg og lyttet til meg fra første stund, han virker interessert i å hjelpe meg og undersøker det han er usikker på. En kjempeflott fyr og en profesjonell og dyktig lege!
Meget bra
Lege: Jon Christensen SkrevetHar hatt legen i mange år og har ikke hatt tanke på å bytte. Har god kjemi med legen, kan ta opp små og store saker . Føler meg trygg og tatt på alvor.
Kunnskapsrik og høflig
Lege: Said Tutunchian SkrevetFlott lege, kunnskapsrik, og tar seg bryet med å lete etter svar og riktig behandlings metode hvis nødvendig. Setter helt klart pasienten først
Effektiv og proffesjonell lege
Lege: Robin Jareg SkrevetDa jeg var hos Robin fikk jeg raskt et inntrykk av at han visste hva han drev med og var ute etter å hjelpe meg på en proffesjonell måte. Min henvendelse var ikke av den alvorlige sorten så jeg forventet heller ikke at det skulle en vanskelig henvendelse for en lege, men jeg fikk den hjelpen jeg trengte, raskt og effektivt. Jeg har ingenting å utsette på denne legen.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?