Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Aleris Frogner
Dyktig gynekolog
Lege: Kristina Sole SkrevetKristina er en veldig dyktig gynekolog! Etter flere bomturer til forskjellige gynekologer fikk jeg endelig svar på hva som feilet min kropp og sitter nå lykkelig med ei nyfødt jente i armene etter en rask og effektiv behandling hos Aleris. Kristina er dyktig og flink til å forklare. Takk!
Veldig fornøyd!
Lege: Elsa M. Hjerkinn SkrevetVar hos Hjerkinn. Veldig grundig og beroligende undersøkelse. Hun tok seg god tid og forklarte nøye og forståelsesfullt. EKG på sykkel og full undersøkelse. Lyttende, kunnskapsrik og empatisk lege. Ville garantert gått til Elsa igjen.
Forståelse og kompetanse
Lege: Børge Davik SkrevetDr. Børge Davik ga meg akkurat det jeg ønsket. Det var ingen tvil etter første konsultasjon at han forstod mine ønsker. Anbefaler Dr. Børge på det varmeste. En superdyktig kirurg som fikk meg til å føle meg trygg, og han så hva jeg ønsket og ga meg det. ❤️
Faglig dyktig, handlekraftig
Lege: Caroline Becker SkrevetFantastisk lege. Beste gynekologen jeg har vært hos. Dr Becker ser helheten i sammenheng med pasientens bekymringer og ønsker, vurderer og tar avgjørelse av høy faglig kvalitet og forklarer alt hun gjør og tenker på en forståelig og god måte. Ingen spørsmål er dumme og man føler seg trygg og i varetatt. Anbefales på det sterkeste!
Godt ivaretatt
Lege: Ebrahim Aghajani SkrevetJeg gjennomgikk sleeve-operasjon i aug 2020, og er meget fornøyd. Dr Aghajani holdt informasjonsmøte noen dager i forkant, og mer så jeg ikke til ham. Men opplevelsen under oppholdet var meget bra, til tross for at jeg var veldig dårlig da jeg våknet. Ble godt ivaretatt av sykepleiere. Null problemer i etterkant utover det ubehag som ble varslet. Alt i alt meget fornøyd med en operasjon som endret livet. Synd at prisen er så høy for oss som betaler alt selv.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.