Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Aleris Frogner
Fantastisk både menneskelig og faglig!
Lege: Christine Tvedt SkrevetFølte meg så godt ivaretatt, ble lyttet til, fikk gode adekvate svar og forklaringer. Enn så ubehagelig og invaderende slike undersøkelser er, var dette bare en god opplevelse!
Hjelpsom og fokusert og i godt humør
Lege: Amer Mohammad Niaz SkrevetEn lege som stiller spørsmål , lytter og handler. Han delte informasjon med meg uten å gå inn i medisinske faglige detaljer.
En handlingens doktor som svarer på spørsmål der og da.
Trygg, dyktig og kunnskapsrik
Lege: Sinan Dheyauldeen SkrevetVeldig fornøyd! Jeg var hos Dr.Sinan for min conchotomy og dette var en trygg og god opplevelse hvor jeg ble møtt med empati og forståelse.
Kunnskapsrik og tilstede og positiv doktor
Lege: Jan Bertil Eggesbø SkrevetPresis og empatisk doktor.
Var på undersøkelse hos Dr. Eggesbø i dag og tror ikke jeg tidligere har følt meg så trygg og sett på noe legekontor.
Han er til stede og viser en rolig og tillitsvekkende gestalt og som pasient kjente jeg meg godt ivaretatt.
meget empatisk
Lege: Mirza Jusufovic SkrevetLegen var flink til å lytte og tok meg seriøst. Han
forklartepå en god måte og fulgte meg nøye
opp. Han kan anbefales meget prøfesjonelt inntryk.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.