Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Aleris Oslo
Profesjonell og kunnskapsrik
Lege: Børge Davik SkrevetBørge er meget profesjonell, dyktig og trygg i sin behandling og oppfølging i etterkant av operasjon. Ekstremt fornøyd med resultatet.
Veldig dyktig plastikkgirug
Lege: Børge Davik SkrevetMeget flink å dyktig lege anbefales ble veldig godt ivaretatt. Strålende fornøyd med resultet😊kommer igjen til vurdering av halsløft
Oppnår beste resultater
Lege: Jan Bertil Eggesbø SkrevetDr. Jan Bertil Eggesbø er en eksepsjonell lege som alltid gir en grundig og fullstendig vurdering. Han har kvalifikasjoner på det høyeste nivået og viser alltid stor oppmerksomhet. Han er veldig forståelsesfull overfor pasientene sine, omsorgsfull og hyggelig!
Dr. Bertil jobber målrettet for å oppnå beste resultater, og han har gitt meg den beste utredningen og behandlingen jeg noen gang har hatt. Som lege selv er jeg dypt imponert over hans profesjonalitet og kompetanse.
Jeg anbefaler ham på det sterkeste til alle som trenger medisinsk hjelp!
Håper dette er til hjelp!
Dr [Navn fjernet av moderator]
Omsorgsfull og dyktig kirurg
Lege: Børge Davik SkrevetBørge er en fantastisk lege. Han tar vare på sine pasienter og bryr seg genuint om dem. Jeg ble operert på en torsdag, dro hjem på fredag, men ettersom allmenntilstanden min ble verre i helgen, åpnet han klinikken for meg og tok meg imot for observasjon på en søndag. Jeg er så utrolig takknemlig for støtten jeg fikk i perioden etter operasjonen! Han er alltid tilgjengelig for sine pasienter og jeg har følt meg trygg hele veien. Jeg er fornøyd med resultatet og kan absolutt anbefale ham. :)
Ivaretatt og trygg
Lege: Andreas Svee SkrevetJeg har følt meg veldig ivaretatt og informert. Et av mine bedre møter med sykehus/helsepersonell. Andreas lyttet godt til hva ønskene mine var og jeg er superfornøyd med resultatet.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?