Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Aleris Oslo
Trygg og kunskapsrik
Lege: Sarah Bastienne Spallek-Halvorsen SkrevetJeg har hatt flere konsultasjoner som pasient hos Bastienne, og alle har vært utelukkende bra! Hun er utrolig kunnskapsrik og jeg følte meg veldig trygg. Etter flere år med utredning uten svar møtte hun meg med verdighet og ved videre utredning hos henne fikk jeg endelig svar. Hun opptrer profesjonelt og jeg følte meg veldig godt ivaretatt. I etterkant har hun fulgt opp i alle ledd.
Jeg vil anbefale henne sterkt til alle som ønsker en fin opplevelse hos en veldig dyktig gynekolog.
Overbevisende og hensynsfull
Lege: Børge Davik SkrevetJeg fikk satt inn nye proteser hos Børge Davik, da mine gamle proteser var svært harde etter innkapsling. Han viste stor ydmykhet for mitt behov for at brysterne skulle virke naturlige til min kropp. Selve operasjonen var meget profesjonell og preget av ro/vennlighet. Og resultatet ble helt perfekt!
Med pasienten i fokus
Lege: Jan Bertil Eggesbø SkrevetJeg har som pasient blitt behandlet av dr Eggesbø ved Aleris Frogner. Jeg ønsker å fremheve dr Eggesbøs evne til å kombinere faglig dyktighet og profesjonell kundebehandling med en helt unik måte å møte hele mennesket pasienten på, ved kommunikasjon og engasjement som er ektefølt. Man blir trygt loset gjennom alt relevant og forklart terminologi, prøvesvar og sammenheng på en forståelig måte. Enhver skepsis samt gamle fordommer om legestanden blir gjort til skamme, og man føler seg likestilt i en sårbar situasjon.
Jeg kom i dag ut fra Aleris med en visshet om at det er håp! For fremtiden!
Mvh pasient 65.
Meget behagelig og kunnskapsrik
Lege: Harpreet Dhindsa SkrevetVeldig serviceinnstilt og flink! Hun er empatisk og behagelig. Ble godt ivaretatt og behandlet. Anbefales!
Trygg og erfaren kirurg.
Lege: Børge Davik SkrevetOperert 11.8-25 med full mageplastikk. Fleur de lis. Sydde magemuskler.
Davik virket trygg i den gjerning han skulle utføre. Han svarte på de spørsmål jeg og min kone hadde i den preoperative samtalen vi var innom. Han var ærlug og åpen om forventet resultat. Resultatet ble slik jeg ser det nå bedre enn forventet. Davik kan anfales på det sterkeste på denne typen operasjoner. Han vet hva han holder på med. Alltid tilgjengelig etter operasjonen, svarte på telefon og mail i helga også.Dette var en trygg og fin opplevelse, selv om det er en kneik med vondter etterpå. Dette skal nok gå seg til. Verdt hver en krone det kostet. Hadde heller aldrig fått dette gjennom det offentlige. Ikke mange nok plager. Takk Davik, dette var en reise med forventede anløp underveis, men igjen, verdt både kroner og noe smerter i etterkant.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?